Електричний Aston Martin RapidE буде розвивати до 1000 «коней»

 

Повністю електрична версія Aston Martin RapidE в найпродуктивнішою версії буде розвивати до 1000 к.с. потужності. Нова модель надійде в продаж протягом двох років. Розроблена Williams Advanced Engineering в Лос-Анджелесі у партнерстві з шанхайським інвестиційним фондом ChinaEquity, вона спочатку призначалася для Китаю, щоб скоротити викиди СО2, але тепер автовиробник має намір запропонувати її по всьому світу.

aston-martin-rapide-2015-e-119jpg_small

Подання електрокара відбулося в рамках зустрічі Великобританія-Китай, пов’язаної з візитом до Великобританії Голови КНР Сі Цзіньпіна. Генеральний директор Aston Енді Палмер розповів, що автомобіль буде доступний у двох версіях, перша з яких буде представлена ​​задньо-приводним седаном, з потужністю, аналогічної нинішньої бензинової моделі – 550 к.с., з діапазоном водіння близько 320 км.

 

Тим не менш, супер-продуктивна версія буде мати окремі електродвигуни на всіх чотирьох колесах загальною потужністю від 800 до 1000 к.с. «Ми збираємося надати потрібне зчеплення всім чотирьом колесам, щоб забезпечити високий крутний момент», – сказав Палмер і додав, що другий проект буде розроблений після запуску в продаж першого.

aston-martin-rapide-2015-e-122jpg_small

На думку автовиробника, чотиримоторна компоновка дозволить підтримати векторизацію крутного моменту і регенеративні гальмівні системи. Стиль нового RapidE навряд чи зміниться в порівнянні з Rapide S з двигуном V12, крім деякої специфічної зовнішньої графіки. Тим не менш, під капотом ДВС заміниться масою компонентів силової електроніки, а акумуляторна батарея займе весь тунель.

aston-martin-rapide-2015-e-121jpg_small

Як очікують, ціни на RapidE будуть починатися від 150 000 – 200 000 фунтів стерлінгів, хоча топ специфікації можуть бути значно дорожче.

Оставить отзыв
Ещё никто не оставил отзывов к записи.
Оставить отзыв